UUDISED

Rahvusvahelise kujutava kunsti biennaali konkursi  „Üllatav leid 2024“ näituse avamine Märjamaa Rahvamaja Ly galeriis, laupäeval, 6. aprillil, 2024.

Üritus toimus 12ndat korda. Kokku laekus rekordarv töid - 237, milledest pääses näitusele 64.

Näitusele valitud tööde autorid ja nende juhendajad olid laupäeval, 6. aprillil oodatud Märjamaale näituse avamisele ja preemia - töötuppa, kus Liis Tedre tutvustas põnevat tsüanograafia tehnikat.

Kehtna Kunstide Koolist valiti näitusele järgmiste õpilaste teosed: Klaara-Liisa Tint (Õp. Saima Randjärv), Kirke Anto ja Brigitta Dragunova (Õp. Piret Uibotalu).

Seekordne teema oli LÄBI KUMADES – õrnus, läbi maastiku, veepinna, klaasi, ühiskonna, läbi iseenda, läbi teise töö kumades.

Õnnitleme Kirket, Brigittat, Klaara-Liisat ja nende juhendajaid Piretit ja Saimat ilusa tunnustuse puhul!

Aitäh kõigile õpilastele, kes oma töid võistlusele saatsid

Märjamaal käisid õp. Saima ja Liisimari Randjärv.

Kehtna Vallavalitsus
Eesti Muusikakoolde Liit