UUDISED

Loode-Eesti muusikakoolide vaskpillimängijate konkurss Tabasalu Muusikakoolis

Loode-Eesti muusikakoolide vaskpillimängijate konkurss Tabasalu Muusikakoolis

Loode-Eesti muusikakoolide vaskpillimängijate konkurss Tabasalu Muusikakoolis

Laupäeval, 13. aprillil, 2024 toimus Tabasalu Muusikakoolis Loode-Eesti muusikakoolide vaskpillikonkurss, millest võtsid osa ka meie kooli õpilased Jandro Bärengrub (trompet, kuni 10a vanuseklass), Jaldor Johkem (trompet, 11-12a vanuseklassis), Egert Toome (trompet, 13-14a vanuseklassis), Kaur Reino (eufoonium, 15a ja vanemad), Mauri Villig (eufoonium, 15a ja vanemad), kõik Enri Remmelgase õpilased.

Auväärse Diplomi omistas Kaur Reino - palju, palju õnne! Kõik konkursil osalenud õpilased olid tasemel ja tubli töö teinud; aitäh teile, teie vanematele ja õpetaja Enrile ja kontsertmeister Kätlinile!

Tublid olete!

 

Kehtna Vallavalitsus
Eesti Muusikakoolde Liit
Eesti Kunstikoolide Liit
Kehtna Kunstide Kool Facebookis